| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740634293 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Pure Elegance Double Twist Silver Plated Necklace
Code: 349332
Pure Elegance Glam Teardrop Silver Plated Earrings
Code: 349335
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740634316 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Pure Elegance Modern Circles Silver Plated Earrings
Code: 349336
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740634323 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection