| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740481019 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Pebble Heart Two Tone & Three Tone Bracelets
Code: 289413
Set of 2 Bracelet Bobbles Floral
Code: 324735
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cm x 19cm |
| Barcode | 5036740558032 |
| Range | Equilibrium Bobble Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Twisted Silver Plated Chain Bracelet
Code: 334520
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740589449 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |



Accessories Collection
Chefs Herb Garden
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Meaningful Words Silver Plated Bangle Memory (324747)
Woven Style Steel Bracelet (349505)
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)