| Assortment (Variations) | 12 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 540cm x 760cm |
| Barcode | 5036740644803 |
| Range | Equilibrium Beaded Friendship Bracelet |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Beaded Friendship Bracelet CDU 48+1 FOC
Code: 354895
Beaded Friendship Bracelet Three Rows Flower
Code: 354900
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 8cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740644810 |
| Range | Equilibrium Beaded Friendship Bracelet |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Beaded Friendship Bracelet Three Rows Zig Zag
Code: 354901
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 8cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740644827 |
| Range | Equilibrium Beaded Friendship Bracelet |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Beaded Friendship Bracelet CDU 48+1 FOC (354895)