| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cm x 19cm |
| Barcode | 5036740558032 |
| Range | Equilibrium Bobble Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Set of 2 Bracelet Bobbles Floral
Code: 324735
Twisted Silver Plated Chain Bracelet
Code: 334520
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740589449 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Modern Silver Plated Heart Charm Bracelet
Code: 334522
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740589463 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Modern Silver Plated Heart Charm Bracelet (334522)
Equilibrium SP Pastel Squares Swirls Bracelet (274320)