| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8cm x 20cm |
| Barcode | 5036740559343 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |
Elegant Pastel Silver Plated Split Bangle
Code: 324562
Elegant Pastel Modern Hearts Friendship Bracelet
Code: 324566
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 19cm |
| Barcode | 5036740559381 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |
Elegant Pastel Silver Plated Heart Studs
Code: 324572
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740559435 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |



Accessories Collection
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Gift Set Two Tone 3 Hearts Necklace & Earrings (319683)
Paua Shell Tree Life Silver Plated Bracelet (334100)
Geometric Rectangle Silver Plated Crystal Necklace (349210)