| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 46cm x 1cm |
| Barcode | 5036740559244 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |
Elegant Pastel Silver Plated Heart Necklace
Code: 324552
Elegant Pastel Modern Hearts Necklace
Code: 324556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 6cm |
| Barcode | 5036740559282 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |
Elegant Pastel Silver Plated Split Bangle
Code: 324562
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8cm x 20cm |
| Barcode | 5036740559343 |
| Range | Equilibrium Elegant Pastel |
| Collection | Equilibrium Elegant Pastel Collection |



Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Contemporary Silver Plated Rings Bracelet (339551)
Kiss Collection Two Tone Kissing Heart Necklace (314364)
Geometric Modern Squares Silver Plated Necklace (349212)