| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 40cm x 1,050cm x 1,050cm |
| Barcode | 5010792965550 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |
Donkey Pasture Coasters Set of 4
Code: LP96555
Donkey Pasture Placemats Set of 4
Code: LP96556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 2,900cm x 2,150cm |
| Barcode | 5010792965567 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |
Donkey Pasture Small Tray
Code: LP96557
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2.7cm x 23.5cm x 15.7cm |
| Barcode | 5010792965574 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets