| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 14.9cm x 7.2cm |
| Barcode | 5010792965536 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |
Donkey Pasture Jug Large
Code: LP96553
Donkey Pasture Coasters Set of 4
Code: LP96555
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 40cm x 1,050cm x 1,050cm |
| Barcode | 5010792965550 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |
Donkey Pasture Placemats Set of 4
Code: LP96556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 2,900cm x 2,150cm |
| Barcode | 5010792965567 |
| Range | Donkey Pasture |
| Collection | Donkey Pasture |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks