| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29cmx21cm |
| Barcode | 5010792958101 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |
Green Fingers Garden Placemats Set of 4
Code: LP95810
Green Fingers Garden Laptray
Code: LP95816
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 44cm x 33cm |
| Barcode | 5010792958163 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |
Green Fingers Plant Pot Mug & Spoon Gardener of The Year
Code: LP75476
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cmx11cm |
| Barcode | 5010792754765 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
Collie & Sheep Jug (LP96836)
Hughie Highland Cow Tartan Standing (LP75431)
Green Fingers Mug & Glove Set Gardener Of The Year (LP76303)