| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 44cm x 33cm |
| Barcode | 5010792958163 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |
Green Fingers Garden Laptray
Code: LP95816
Green Fingers Plant Pot Mug & Spoon Gardener of The Year
Code: LP75476
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cmx11cm |
| Barcode | 5010792754765 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |
Green Fingers Plant Pot Mug & Spoon Grow It
Code: LP75478
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cmx11cm |
| Barcode | 5010792754789 |
| Range | Green Fingers Garden |
| Collection | Green Fingers Garden |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
4m Contemporary Gift Wrap (X37745)