| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 8.6cm x 8.6cm |
| Barcode | 5010792450827 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |
Busy Bees Gin Glass
Code: LP45082
Busy Bees Boxed Mug Set of 4
Code: LP93884
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 12cm x 8.2cm |
| Barcode | 5010792938844 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |
Busy Bees Table Mat Set of 4
Code: LP93889
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29cmx21cm |
| Barcode | 5010792938899 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |


Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Mini Bricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection
Vases & Planters
Xmas Dancing Christmas Tree (LP55686)
Highland Cow Henry Standing Medium (LP55816)
Macneil Santa Mug & Coaster (LP54296)
Macneil Snowman Mug Gift Box Set of 4 (LP54341)