| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29cmx21cm |
| Barcode | 5010792938899 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |
Busy Bees Table Mat Set of 4
Code: LP93889
Busy Bees Gin Glass
Code: LP45082
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 8.6cm x 8.6cm |
| Barcode | 5010792450827 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |
Busy Bees Boxed Mug Set of 4
Code: LP93884
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 12cm x 8.2cm |
| Barcode | 5010792938844 |
| Range | Busy Bees Collection |
| Collection | Busy Bees |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons