| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 25.5cm x 17cm x 15cm |
| Barcode | 5010792750385 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |
Cheeky Monkey Chimp Sitting Large
Code: LP75038
Cheeky Monkey Turn Head
Code: LP75321
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12cm x 13cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792753218 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |
Cheeky Monkey Chimp Bath
Code: LP75435
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 13.5cm x 21cm x 14.5cm |
| Barcode | 5010792754352 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets