| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 19cm x 12.7cm x 10.8cm |
| Barcode | 5010792750347 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |
Cheeky Monkey Chimp Sitting
Code: LP75034
Cheeky Monkey Chimp Drinking
Code: LP75035
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 19.2cm x 13.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792750354 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |
Cheeky Monkey Chimp Reading
Code: LP75036
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 19.5cm x 14.5cm x 11.5cm |
| Barcode | 5010792750361 |
| Range | Cheeky Monkey Chimps |
| Collection | Cheeky Monkey |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets