| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 22cm x 22.5cm |
| Barcode | 5010792744377 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Cute Faithful Friends Dog Bowl
Code: LP74437
Cute Faithful Friends Dog Laptray
Code: LP74469
Sorry, this product is no longer available.
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 44cm x 33cm |
| Barcode | 5010792744698 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Faithful Friends Mug Dog Set of 2
Code: LP34129
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 11.3cm x 8cm x 7.7cm |
| Barcode | 5010792341293 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Sentiment Necklaces
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon