| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10.8cm x 12.3cm x 9cm |
| Barcode | 5010792737966 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Faithful Friends Sitting Set Dog Mug
Code: LP73796
Faithful Friends Sitting Cat Mug
Code: LP73797
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10.8cm x 12.3cm x 9cm |
| Barcode | 5010792737973 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Cute Faithful Friends Dog Bowl
Code: LP74437
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 22cm x 22.5cm |
| Barcode | 5010792744377 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Sentiment Necklaces
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon