| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 11.3cm x 8cm x 7.7cm |
| Barcode | 5010792341293 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Faithful Friends Mug Dog Set of 2
Code: LP34129
Faithful Friends Sitting Set Dog Mug
Code: LP73796
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10.8cm x 12.3cm x 9cm |
| Barcode | 5010792737966 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |
Faithful Friends Sitting Cat Mug
Code: LP73797
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10.8cm x 12.3cm x 9cm |
| Barcode | 5010792737973 |
| Range | Faithful Friends |
| Collection | Faithful Friends |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Sentiment Necklaces
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon