| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792414690 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |
Trendy Credit Card Holder
Code: LP41469
Graphite Check Credit Card Holder
Code: LP43502
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792435022 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |
William Morris Dark Credit Card Holder
Code: LP45118
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792451183 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Sentiment Necklaces
Gentleman Joe Man Wash Soap