| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792289090 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |
Bright Metal Credit Card Holder
Code: LP28909
Floral Credit Card Holder
Code: LP40076
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792400761 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |
Dimple Credit Card Holder
Code: LP40804
| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792408040 |
| Range | Credit Card Holders |
| Collection | Credit Card Holders |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Sentiment Necklaces
Gentleman Joe Man Wash Soap