| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 8.7cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740626328 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Gerbera Wine Glass
Code: JM034
My Favourite Glass Sunflower Wine Glass
Code: JM035
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 8.7cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740626335 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Dragonfly Meadow Wine Glass
Code: JM042
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 8.7cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740626366 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Flower Wine Glass Thistles (LP74526)
Flower Gin Glass Delphiums (LP74515)
Gift A Card Berkshire (GAC042)
My Favourite Glass Xmas Berry Gin Glass (JM022)