| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740597291 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Bee Garden Wine Glass
Code: JM018
My Favourite Glass Xmas Berry Gin Glass
Code: JM022
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740597338 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Daisy Wine Glass
Code: JM033
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 8.7cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740626311 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bridgewater Pen Company
Cheery Crochet Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Florals By Lilly
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine