| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 30cm x 11.5cm x 0.15cm |
| Barcode | 5033601552345 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |
4 Pack Metallic Tissue Rose Gold
Code: E6666
4 Pack Tissue Gold
Code: E6666G
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 30cm x 11.5cm x 0.15cm |
| Barcode | 5033601868262 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |
4 Pack Tissue Silver
Code: E6666S
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 30cm x 11.5cm x 0.15cm |
| Barcode | 5033601868279 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses