| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 29cm x 12.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5033601868330 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |
6 Sheet Tissue Paper Fuchsia
Code: E66632
6 Sheet Tissue Paper Pink
Code: E66633
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 29cm x 12.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5033601868347 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |
6 Sheet Tissue Paper White
Code: E66635
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 29cm x 12.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5033601868392 |
| Range | Gift Wrap, Tissue & Shredded Paper |
| Collection | Tissue Paper Range |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses