| Assortment (Variations) | 12 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 8.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740198924 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Brocade Collection |
Equilibrium Brocade Pocket Mirror
Code: 952
Equilibrium Brocade Soft Glasses Case
Code: 955
| Assortment (Variations) | 12 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 8cm x 17.5cm |
| Barcode | 5036740198955 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Brocade Collection |
Equilibrium Brocade Hard Glasses Case
Code: 957
| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 6cm x 16cm |
| Barcode | 5036740198948 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Brocade Collection |



Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Entwined Pearl Silver Plated Necklace (334061)