| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 8cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740645060 |
| Range | Equilibrium Beaded Friendship Bracelet |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Beaded Friendship Bracelet Five Rows Arrows
Code: 354908
Equilibrium Circles Moonstones Bracelet Mint
Code: 54499
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 20cm |
| Barcode | 5036740313938 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |
Equilibrium Mesh Sectioned Charm Bracelet
Code: 54581
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740314270 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Fashion Bracelet Collection |

Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle