| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L20.0cm x W7.5cm x H16.0cm |
| Barcode | 5036740685684 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Gift Shop Teapot Tealight
Code: 362431
Village Pottery Cowshed Tealight
Code: 362435
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.0cm x W7.5cm x H15.0cm |
| Barcode | 5036740685691 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Pig Sty Tealight
Code: 362436
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.0cm x W8.0cm x H13.3cm |
| Barcode | 5036740685707 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs