| Assortment (Variations) | 8 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 7.5 x 2.7 x 0.7cm |
| Barcode | 5036740677238 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Crystal Healing Keyrings CDU
Code: 360902
Crystal Healing Bag Charm CDU
Code: 360903
| Assortment (Variations) | 8 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 11 x 1 x 1cm |
| Barcode | 5036740677245 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Crystal Healing Bracelets CDU
Code: 360905
| Assortment (Variations) | 8 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 7.5 x 0.7 x 0.7cm |
| Barcode | 5036740677252 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs