| Assortment (Variations) | 9 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 36 |
| Dimensions | 8 x 2.5 x 2.5cm |
| Barcode | 5036740677214 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Crystal Healing Gemstone Bottles CDU
Code: 360900
Crystal Healing Bookmarks CDU
Code: 360901
| Assortment (Variations) | 10 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 60 |
| Dimensions | 6.5 x 0.7 x 0.7cm |
| Barcode | 5036740677221 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Crystal Healing Keyrings CDU
Code: 360902
| Assortment (Variations) | 8 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 7.5 x 2.7 x 0.7cm |
| Barcode | 5036740677238 |
| Range | Crystal Healing CDUs |
| Collection | Crystal Healing |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs