| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.8cm x 0.1cm |
| Barcode | 5036740663965 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Modern Pave Silver Plated Earrings
Code: 359264
Geometric Modern Pave Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 359265
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 5.5cm x 0.8cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663972 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Entangled Two Tone Necklace
Code: 359267
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 0.8cm x 0.1cm |
| Barcode | 5036740663989 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws