| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 8.5cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740669455 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Diamond Cut LED Pumpkin Small
Code: 355430
Diamond Cut LED Lemon Clear
Code: 355440
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12.5cm x 9.5cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740669462 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Diamond Cut LED Lemon Opaque
Code: 355441
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12.5cm x 95cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740669479 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets