| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740669417 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Diamond Cut LED Apple Small
Code: 355420
Diamond Cut LED Apple Large Green
Code: 355425
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740669424 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Diamond Cut LED Apple Large Amber
Code: 355426
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740669431 |
| Range | Diamond Cut LEDs |
| Collection | Diamond Cut LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets