| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 15cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740669738 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Rox Box Jewellery Box Oval Zip Oyster
Code: 355360
Rox Box Jewellery Box Square Large Oyster
Code: 355361
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 7cm x 13.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740669745 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Rox Box Jewellery Box D Shape Oyster
Code: 355362
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 15cm x 11.5cm |
| Barcode | 5036740669752 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets