| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 10.5cm x 15.5cm x 15.5cm |
| Barcode | 5036740669769 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Rox Box Jewellery Box Square 2 Tier Oyster
Code: 355363
Rox Box Jewellery Box Square Oyster
Code: 340180
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5.5cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740619450 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Rox Box Jewellery Box Large Oyster
Code: 340183
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8.8cm x 23cm x 14.7cm |
| Barcode | 5036740619542 |
| Range | Rox Box Jewellery Boxes |
| Collection | Rox Box |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories