| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 4.3cm x 4.1cm |
| Barcode | 5036740635610 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Textured Large Hoop Gold Plated Earrings
Code: 349575
Twisted Hoop Gold Plated Earrings
Code: 349576
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 2.5cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740635627 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Modern Lines Gold Plated Earrings
Code: 349577
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 2.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740635634 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection