| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 160cm |
| Barcode | 5036740635511 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Woven Style Steel Earrings
Code: 349560
Plaited Effect Silver Plated Hoop Earrings
Code: 349562
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 3.5cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740635535 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Baguette Silver Plated Dangly Owl Earrings
Code: 349563
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740635542 |
| Range | Equilibrium Fashion Earrings |
| Collection | Equilibrium Fashion Jewellery Earrings |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection