| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 13.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5036740596126 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Toadstool House Tealight
Code: 330970
Village Pottery Toadstool House Warmer
Code: 330971
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 12cm x 8cm |
| Barcode | 5036740596133 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Gonk Oil Warmer
Code: 330982
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15.5cm x 8cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740607501 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Chippy (360134)
Village Pottery Post Office (360131)
Village Pottery Warmer Oblong Aqua (320035)
Vintage Village Church Mini (353630)