| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 20cm x 16cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740555550 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Church Tealight Large
Code: 320020
Village Pottery Warmer Square Cream
Code: 320030
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 9cm x 8cm |
| Barcode | 5036740557684 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Warmer Square Navy
Code: 320032
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 9cm x 7cm |
| Barcode | 5036740557707 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Aqua House Tealight (320005)
Plain Silver Frame 4x6 (24146)