| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552832 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Warmer Heart Teal
Code: 315270
Village Pottery Warmer Heart Grey
Code: 315271
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552849 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Warmer Round Slate
Code: 315272
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552856 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Xmas Warmer Heart (315291)
Village Pottery Norman Church Tealight (335550)
Village Pottery Xmas Traditional House Tealight (310803)
Village Pottery Warmer Windows Aqua (315275)