| Assortment (Variations) | 24 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 96 |
| Dimensions | 50cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740555581 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society New Fave Pack 2
Code: 315360
Sock Society Fave 3 Golf
Code: 315366
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740555604 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society New Fave Sailing Boats
Code: 315368
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740555628 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Hughie Highland Cow Message Family (LP74325)
Sock Society New Fave Pack Busy Bee (205000)