| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740501557 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society New Fave Liquorice Allsorts
Code: 87764
Sock Society New Fave Pack Busy Bee
Code: 205000
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740535989 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society New Fave Pack Rock & Roll
Code: 205002
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740536009 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories