| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12cm x 189cm |
| Barcode | 5036740502059 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Money Box |
Village Pottery Campervan Money Box Blue
Code: 295102
Village Pottery Caravan Money Box Aqua
Code: 295100
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13cm x 18cm |
| Barcode | 5036740502035 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Money Box |
Village Pottery Campervan Money Box Blue
Code: 295102
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12cm x 189cm |
| Barcode | 5036740502059 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Money Box |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
William Morris Classic Pill Box (LP77609)
Village Pottery Heart House Tealight Pink (310751)
7 Day Pill Box Monday To Friday (330362)
Village Pottery Campervan Money Box Blue (295102)
Village Pottery Pink Beach House Tealight (320002)