| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.5cm x 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740406906 |
| Range | Equilibrium Baby & Christening |
| Collection | Equilibrium Sentiment Baby & Christening |
Equilibrium Guardian Angel Keepsake Baby Girl
Code: 274765
Equilibrium Guardian Angel Keepsake Baby Boy
Code: 274766
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.5cm x 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740406913 |
| Range | Equilibrium Baby & Christening |
| Collection | Equilibrium Sentiment Baby & Christening |
Equilibrium Guardian Angel Keepsake Christening
Code: 274767
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.5cm x 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740406920 |
| Range | Equilibrium Baby & Christening |
| Collection | Equilibrium Sentiment Baby & Christening |

Crystal Healing CDUs
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags