| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 6.5cm x 5.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5019190000252 |
| Range | Display Products |
| Collection | Plate Stands & Hangers |
039 White Small Plate Stand 10 Pack
Code: PDS02
040 White Medium Plate Stand 10 Pack
Code: PDS04
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 11.5cm x 9cm x 8cm |
| Barcode | 5019190000269 |
| Range | Display Products |
| Collection | Plate Stands & Hangers |
041 White Large Plate Stand 10 Pack
Code: PDS06
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 14cm x 10cm x 8cm |
| Barcode | 5019190000276 |
| Range | Display Products |
| Collection | Plate Stands & Hangers |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Raindrops Sparkle Silver Plated Necklace (354556)
Raindrops Sparkle Silver Plated Friendship Bracelet (354557)
Raindrops Shower Silver Plated Earrings (354561)
Raindrops Umbrella Silver Plated Necklace (354554)
Twisted Bliss Silver Plated Circle Hoops Earrings (359121)
Raindrops Multi Droplet Silver Plated Bracelet (354551)
Multi Circles Tassel Silver Plated Necklace (359017)
Monochrome Contemporary Square Silver Plated Earrings (359074)
Monochrome Baguette Square Silver Plated Necklace (359063)
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Earrings (359205)
Hammered Heart Silver Plated Tassel Bracelet (359015)
Contemporary Long Circle Twist Silver Plated Necklace (354348)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses