| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 14cm x 14cm x 2.5cm |
| Barcode | 5010792964485 |
| Range | Paper Shed Collection |
| Collection | Paper Shed Mug & Coaster |
Paper Shed Memo Block Pig & Duck
Code: LP96448
Paper Shed Memo Block Collie & Hens
Code: LP96449
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 14cm x 14cm x 2.5cm |
| Barcode | 5010792964492 |
| Range | Paper Shed Collection |
| Collection | Paper Shed Mug & Coaster |
Paper Shed Memo Block Donkey & Cock
Code: LP96450
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 14cm x 14cm x 2.5cm |
| Barcode | 5010792964508 |
| Range | Paper Shed Collection |
| Collection | Paper Shed Mug & Coaster |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Only Fools And Horses