| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 13.6cm x 9.8cm |
| Barcode | 5010792755106 |
| Range | Reactive Glaze Collection |
| Collection | Reactive Glaze |
Reactive Glaze Mug Legend
Code: LP75510
Reactive Glaze Mug Good Vibes
Code: LP75511
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 13.6cm x 9.8cm |
| Barcode | 5010792755113 |
| Range | Reactive Glaze Collection |
| Collection | Reactive Glaze |
Reactive Glaze Mug Hot Stuff
Code: LP75512
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 13.6cm x 9.8cm |
| Barcode | 5010792755120 |
| Range | Reactive Glaze Collection |
| Collection | Reactive Glaze |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Gold Edition Coaster Both Be Wrong (LP60603)
Bridgewater Nan Love You To The Moon & Back Sentiment Pen (357301)
Bridgewater Mum Heart of Our Family Sentiment Pen (357300)