| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14.2cm x 11cm x 9cm |
| Barcode | 5010792750569 |
| Range | Happy Highland Cows |
| Collection | Highland Cow Money Box |
Highland Cow Money Box Tartan Bow
Code: LP75056
Highland Cow Money Box Flat Cap
Code: LP75058
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10cm x 9.1cm |
| Barcode | 5010792750583 |
| Range | Happy Highland Cows |
| Collection | Highland Cow Money Box |
Highland Cow Money Box Tartan
Code: LP75055
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14.5cm x 11cm x 9.2cm |
| Barcode | 5010792750552 |
| Range | Happy Highland Cows |
| Collection | Highland Cow Money Box |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Mini Bricks Collection
Only Fools And Horses
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection