| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 8.5cm x 24.8cm x 24.8cm |
| Barcode | 5010792747330 |
| Range | Tuscany Collection |
| Collection | Tuscany |
Tuscany New Salad Bowl Large Bright Large
Code: LP74733
Tuscany New Salad Bowl Bright Large
Code: LP74734
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 8.5cm x 24.8cm x 24.8cm |
| Barcode | 5010792747347 |
| Range | Tuscany Collection |
| Collection | Tuscany |
Tuscany 2 Snack Bowls On Tray
Code: LP75379
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 7cm x 30cm x 12cm |
| Barcode | 5010792753799 |
| Range | Tuscany Collection |
| Collection | Tuscany |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons