| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 34cm x 9.3cm x 9.3cm |
| Barcode | 5010792743042 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Desire Diffuser |
Desire Diffuser 500ml Vanilla
Code: LP74304
Desire Giant 1L Diffuser Peony Square
Code: LP74310
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 18cm x 9.8cm x 9.8cm |
| Barcode | 5010792743103 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Desire Diffuser |
Desire Giant 1L Diffuser Cashmere
Code: LP74312
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5010792743127 |
| Range | Desire Aroma Diffusers & Candles |
| Collection | Desire Diffuser |
Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bright Blooms
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Bloom Collection
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Fantasy Forest Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Mini Bricks Collection