| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 9cmx6cm |
| Barcode | 5010792736693 |
| Range | William Kilburn Collection |
| Collection | William Kilburn Collection |
William Kilburn Compact
Code: LP73669
William Kilburn Manicure Set
Code: LP73670
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2.5cm x 12.4cm x 7.6cm |
| Barcode | 5010792736709 |
| Range | William Kilburn Collection |
| Collection | William Kilburn Collection |
William Kilburn Pill Box
Code: LP73672
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.5cm x 4.8cm x 5.5cm |
| Barcode | 5010792736723 |
| Range | William Kilburn Collection |
| Collection | William Kilburn Collection |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Sentiment Necklaces
Gentleman Joe Man Wash Soap
Gold Edition
Gus Fink Collection
Silver Message Frame Best Mum 6x4 (347302)
Cheeky Monkey Chimp Bath (LP75435)
JCB Digger Money Box (60911)
Macneil Robin Mug Set of 4 (LP54996)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)