| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cmx1.8cm |
| Barcode | 5010792734880 |
| Range | Love & Affection Collection |
| Collection | Love & Affection |
Love & Affection Hearts Cat
Code: LP73488
Love & Affection Plaque Hearts
Code: LP73490
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cmx1.8cm |
| Barcode | 5010792734903 |
| Range | Love & Affection Collection |
| Collection | Love & Affection |
Love & Affection Caravan Scene We Roam
Code: LP74968
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 11.5cm x 18cm x 6cm |
| Barcode | 5010792749686 |
| Range | Love & Affection Collection |
| Collection | Love & Affection |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bright Blooms
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Floral Words Collection
Fox Under The Moon
Frogs & Geckos
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Highland Charm Collection
Indigo Mural Collection
Jennifer Rose Lemons